Křepelčí maso

Křepelčí maso je vysloveně delikatesou. Jedná se o maso, které je velmi málo kalorické a díky velmi malému obsahu tuku nezvyšuje obsah cholesterolu v krvi. Obsahuje velké množství vitamínů (především skupiny B), selenu a železa. Je nepostradatelným při výživě dětí a při regeneraci organismu po těžších onemocnění. Maso má vlastnosti zvěřiny, je tmavé s krátkou svalovinou. Křepelčí maso je skvostným kulinářským zážitkem, kterým překvapíte rodinu i mlsné hosty.

Naše křepelky dorůstají do jatečné hmotnosti ve věku cca 8 týdnů. Jejich maso je lehké s vynikajícími chuťovými vlastnostmi, které přičítáme především krmení křepelek domácí směsí zrnin s velkým množstvím vitamínů dodávaných přídavkem zeleniny a zeleného krmení do každodenní krmné dávky křepelek. Na první pohled se křepelky zdají maličké, ale vše vynahradí vynikající chutí, které není podobné žádné jiné maso. Jako výborná delikatesa není křepelčí maso v naší nabídce stále, proto vám doporučujeme si ho zamluvit předem. 

V případě zájmu o křepelčí maso nás, prosím kontaktujte na tel: 724 685 010 nebo na e-mail: na-dvorecku@seznam.cz

 

2 komentáře u Křepelčí maso

 1. miroslav maťcha napsal:

  dobrý den,
  mohl bych si zarezervovat cca 1kg masa křepelčího?
  poprosil bych o zaslání, jsem až ze Šumavy z Prachatic
  platím předem na Vámi udaný účet
  děkuji, Maťcha

 2. admin napsal:

  Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, ale vaši zprávu jsem nemohla najít. Bohužel v současné době již křepelčí maso nemáme. Bude zase na jaře následujícího roku. Potom vaší objednávce rádi vyhovíme. Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.